Światło BIOPTRON jest światłem spolaryzowanym; fale elektromagnetyczne spolaryzowanego światła oscylują wyłącznie w równoległych płaszczyznach, sprawiając, iż światło z łatwością przenika nasze ciało. Światło BIOPTRON nie zawiera promieniowania ultrafioletowego oraz nie emituje ciepła: urządzenia BIOPTRON jest bezpieczny dla użytkownika i nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Terapia światłem i kolorami ma na celu leczenie przyczyny dolegliwości, bardziej niż lecznie jej objawów, działając tak, aby wywołać równowagę w organizmie, stymulując stan fizyczny i psychiczny.

Zestaw Kolorów BIOPTRON bazuje na dwóch koncepcjach terapii kolorami – koncepcji bioinformacji punktów uciskowych oraz stymulacji czakr – poprzez korzystne działanie:

 • Światła
 • 7 kolorowych filtrów wzbogaconych bionformacją
 • 3 produktów kosmetycznych wzbogaconych bioinformacją: Light Fluid, Balancing Gel, Crystal Cream ,

Zestaw Kolorów BIOPTRON jest łagodny, bezpieczny i skuteczny. Wykorzystuje moc kolorów oraz poprawia nastrój, dzięki cennym, zawierającym bioinformacje zapachom, oraz esencjom zawartym w produktach kosmetycznych.

 

BIOPTRON MedAll

BIOPTRON Light Therapy urządzenie

 

7 kolorowych filtrów do stymulacji Czakr

7 kolorowych filtrów do stymulacji czakr

 

Produkty kosmetyczne uzupełnienie koloroterapii Bioptron

Produkty kosmetyczne:
Crystal Cream
Light Fluid
Balancing Gel

 

7 kolorowych filtrów wzbogaconych w bionformacje dla koncepcji bioinformacji

7 kolorowych filtrów wzbogaconych w bionformacje dla koncepcji bioinformacji

ZALETY PRODUKTU

 • szeroki zakres zastosowania
 • doskonale uzupełnia tradycyjne metody leczenia – oferuje efektowne wyniki leczenia
 • krótki czas terapii
 • generuje oszczędności (skraca okres hospitalizacji i rehabilitacji; zmniejsza zapotrzebowanie na opatrunki)
 • nie wywołuje żadnych, znanych skutków ubocznych
 • prosty w obsłudze
 • może być stosowany w profesjonalnych placówkach medycznych i w domach pacjentów

 


KORZYŚCI

 • pojedyncza jednostka emituje szerokie pasmo fal światła z trwałą i niustanną intensywnością, co gwarantuje bezpieczeństwo, a więc i klinicznie potwierdzoną skuteczność w gojeniu ran i łagodzeniu bólu.
 • łatwy w obsłudze i nie wymaga wkładu finansowego podczas utrzymania
 • zaprojektowany i wyprodukowany przez BIOPTRON AG, Szwajcaria
 • technologia BIOPTRON jest zatwierdzona i wykorzystywana przez lekarzy na uniwersytetach i w placówkach medycznych na 5 kontynentach

 


ZESTAW KOLORÓW BIOPTRON DO BIOINFORMACJI PUNKTÓW UCISKOWYCH

Zestaw do bioinformacji punktów uciskowych to unikatowa koncepcja koloroterapii światłem, produkowana w Szwajcarii, które wykorzystuje filtry wzbogacone w bioinformacje, łącząc aplikację koloroterapii światłem na punkty uciskowe i czakry.

Zestaw do bioinformacji punktów uciskowych to unikatowa koncepcja terapii kolorami i światłem, produkowana w Szwajcarii, która wykorzystuje filtry wzbogacone w bioinformacje, łącząc aplikację koloroterapii światłem na punkty uciskowe i czakry.

Bioinformacja jest oparta na założeniu, iż ciało ludzkie nieprzerwanie emituje pole elektromagnetyczne, które niektórzy ludzie nazywają aurą. To pole elektromagnetyczne otaczające ciało to światło – jesteśmy „żyjącymi fotokomórkami”, niewiele różniącymi się pod tym względem od roślin, co więcej fotosynteza światła odpowiada przemianie materii, której procesy zachodzą w naszym organizmie.

Pole elektromagnetyczne otaczające każdą żyjącą istotę zawiera informację charakterystyczną dla każdego indywidualnego organizmu: ten rodzaj informacji, wraz z stanem fizycznym ciała, jest nazywany bioinformacją. Proces regeneracji bazuje na właściwościach roślin, kamieni szlachetnych, matali, minerałów, pierwiastków śladowych, jak również gazów szlachetnych i na procesie fermentacji.

Proces regeneracji bazuje na właściwościach roślin, kamieni szlachetnych, matali, minerałów

Proces regeneracji bazuje na właściwościach roślin, kamieni szlachetnych, matali, minerałów

Proces regeneracji bazuje na właściwościach roślin, kamieni szlachetnych, matali, minerałów

 

Specjalne połączenie mocy i esencji

Uzupełnieniem Zestawu Kolorów BIOPTRONsą trzy, wzbogacone w bioinformacje, produkty kosmetyczne, które przygotowują i odprężają Twoją skórę dla lepszego wnikania kolorowego światła i długotrwałych efektów terapii.
 • Light Fluid
 • Balancing Gel
 • Crystal Cream ,
Kosmetyki te są integralną częścią i niezbędnym uzupełnieniem koloroterapii.
Trzy produkty kosmetyczne wyprodukowane są z najlepszych ekstraktów i olejków eterycznych, połączonych ze sobą w celu uzyskania harmonii i równowagi dla Twojego organizmu. Wyprodukowane wyłącznie z czystych, naturalnych produktów, takich jak kokos, zboże, liść palmy, wzbogacone bioinformacją sprawiają, iż koloroterapia jest bardziej efektywna i przyjemna.
Fluid, żel i krem powinny być używane zgodnie z pięcioma różnymi programami, opracowanymi specjalnie dla BIOPTRON Color Light Therapy zestawu do bionformacji punktów uciskowych.Te trzy produkty występują razem w jednym opakowaniu, ale mogą być również zakupione oddzielnie. Do stosowania BIOPTRON Compact III Color Light Therapy na punkty uciskowe opracowano 14 programów leczenia. Przed zastosowaniem terapii należy skonsultować wybór programu ze specjalistą, w celu uzyskania najlepszego możliwego efektu terapeutycznego.
Trzy najwyższej jakości produkty kosmetyczne wzbogacone o bioinformacje