Opinia klientów

 • Mamy w domu tą lampę od kilku lat, jest nieodzowna w leczeniu przewlekłych schorzeń zatok, bólów różnego rodzaju. Od jesieni do wiosny używamy jej praktycznie codziennie i rzeczywiście pomaga, ale trzeba pamiętać o regularności. Taką samą mają też moi teściowie, którzy używają jej i dla siebie i także do leczenia psa. Kilku weterynarzy nie umiało poradzić sobie z owrzodzeniem w uchu, a lampa pomogła, ale wymagało to codziennych naświetlań. Dobrze działa też kosmetycznie, mam dzięki niej gładszą cerę.

  Rafał Kula
 • Lampa lecznicza Bioptron firmy Zepter jest łatwa w codziennym użyciu; można ją stosować zarówno w domu, jak i poza nim zabierając np. na weekendowy wyjazd. Jej stosowanie w codziennym życiu pozwala podleczyć ewentualnie zaleczyć miejsca bolących stawów; jest lekka co pozwala zabierać ja ze sobą poza dom; wg mnie minusem jest jej zbyt wysoka cena.

  Krysia z Warszawy
 • Doskonały produkt – kiedy lekarze rozkładają ręce, a tony specyfików, jakie trzeba wykupić nie działają, lampa sobie poradzi.
  W mojej rodzinie Bioptron doskonale wyleczył: zapalenia skórne, owrzodzenia, zapalenia stawów.
  Efekty widać było już po kilku naświetlaniach

  Mikołaj Rentke
 • Nasz sąsiad po porodzie pożyczył nam ta lampę Bioptron, miałam nią naświetlać ranę po cięciu cesarskim, codziennie po 5 minut i powiem szczerze, na początku nie za bardzo w nią wierzyła, bo niby jak światło może leczyć, ale jednak moja rana po cięciu cesarskim o wiele szybciej się zagoiła niż przy poprzednim cięciu, gdzie nic nie stosowałam, blizna jest o wiele bledsza, używałam również lampy bioptron na wrastającego paznokcia złagodziła stan zapalny przy paznokciu. Jestem z jej używania zadowolona, choć uważam, że efekty widać po dłuższym stosowaniu tej lampy.

  Kasia Szykata
 • Bioptron działa rewelacyjnie. Osobiście używam na różne choroby skórne i kontuzje kolan (uwielbiam kolarstwo). Byłem BARDZO sceptyczny. Pierwsze naświetlania miałem u znajomej i na rehabilitacji. Trochę niestety lampa kosztowała, ale po czasie stwierdzam, że było warto.R

  Ryszard Karut